Pieluszki wielorazowe

Jeśli spodziewacie się Państwo lub macie w domu niemowlę, warto zainwestować w pieluchy wielorazowe. Wielu rodziców staje przed dylematem dotyczącym rodzaju pieluszek i ich rozmiaru. W naszej ofercie polecamy szeroką ofertę pieluszek wielorazowych dla noworodka, niemowlaka oraz starszych dzieci, które stanowią ciekawą alternatywę wobec wszechobe...

Jeśli spodziewacie się Państwo lub macie w domu niemowlę, warto zainwestować w pieluchy wielorazowe. Wielu rodziców staje przed dylematem dotyczącym rodzaju pieluszek i ich rozmiaru. W naszej ofercie polecamy szeroką ofertę pieluszek wielorazowych dla noworodka, niemowlaka oraz starszych dzieci, które stanowią ciekawą alternatywę wobec wszechobecnych jednorazówek. Pieluszki wielorazowego użytku przykuwają uwagę oryginalnym wyglądem i ciekawym wzornictwem. Trudno je porównać do tradycyjnych, jednorazowych pieluch, ponieważ przypominają kolorowe, dziecięce majteczki. Poza tym, pieluchy wielorazowe dla noworodka są o wiele zdrowsze dla jego delikatnej skóry niż jednorazówki, ponieważ sztuczny materiał pieluszki nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałkiem niemowlęcia. Dzięki temu, raz na zawsze pozbędziesz się odparzeń, reakcji alergicznej czy wysypki. Proponowane pieluchy wielorazowe dla noworodka, niemowlaka czy starszego już dziecka są wykonane z oddychających, naturalnych materiałów przyjaznych maluchowi. Dodatkowo, rodzice nie muszą pamiętać o regularnych zakupach pieluch wielorazowych dla swojego noworodka. Pieluchy wielorazowe wystarczy wrzucić do pralki i wyprać. Dzięki temu, koszty ich używania są o wiele niższe niż w przypadku tradycyjnych pieluch. Ponadto, pieluszki wielorazowe można bez przeszkód wykorzystać dla drugiego dziecka nie ponosząc dodatkowych kosztów. Wielorazówki są dostępne w coraz bardziej atrakcyjnych wzorach i kolorach. Wybierając oryginalny wzór pieluszki możesz podkreślić indywidualny styl Twojego dziecka.

W tej kategorii oprócz pieluszek wielorazowych, znajdziesz pieluszki kieszonki, otulacze oraz wkłady pasujące do kieszonek i otulaczy. W wyprawce świeżo upieczonych rodziców powinny znaleźć się też maty do przewijania oraz woreczki na brudne pieluszki. Decydując się na pieluchy wielorazowe warto wybrać odpowiednie proszki i niezbędne dodatki do prania pieluszek. Muszą być one delikatne, aby nie podrażniały delikatnej niemowlęcej skóry. Asortyment w naszym sklepie będzie stale urozmaicany i powiększany, tak aby każdy rodzic znalazł najlepsze produkty dla swojego dziecka. Jeśli nie wiesz co wybrać - napisz do nas maila. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem z pieluchami wielorazowymi i ich obsługą :)

Więcej

Pieluszki wielorazowe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pieluszki Kieszonki...

  Kieszonki przeznaczone na cały okres pieluchowania. Oprócz pierwszych paru m-cy gdzie potrzebne są małe kieszonki. Pieluszki dostępne są  z zapięciami na napy oraz rzeczy. Wzorów i kolorów jest sporo a ciągle będzie przybywać.

 • Otulacze
  Otulacze mają za zadanie chronić ubranko przed przemoczeniem. W środek wkłada się wybrany przez siebie rodzaj wkładu. Oferowane otulacze są firmy Mila.
 • Wkłady do pieluszek
  Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju wkłady do pieluszek. Różne wielkości, materiały i kształty.
 • Pieluszki tetrowe
 • Majteczki treningowe

  Majteczki treningowe to świetny wynalazek w trudnym dla dziecka jak i dla rodziców okresie odpieluchowania. Majteczki będą idealne jako pierwsza bielizna - dla dziecka  świetne kolory i wzory a dla rodziców mniej prania :)

   

  Uszyte są w 100 % z bawełny. Od wewnątrz wykonane są z frote a w środku wszyta jest warstwa PUL ograniczająca przemakanie. Majteczki można prać w pralce w 40 st.

   

  Rozmiar ok 12-14 kg, obwód pasa 37 cm, obwód bioder 49 cm, długość  23 cm, obwód nóżki 29 cm.

 • Pieluszki flanelowe