Kaszki  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kaszki Holle

  Ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Różne możliwości przygotowania kaszki Holle gwarantują urozmaiconą dietę uzupełniającą małego dziecka. Kaszka Holle to szeroki wybór kaszek bezmlecznych, m.in. orkiszowych, pszennych, owsianych, jaglanych, musli zapewnia urozmaicenie jadłospisu. Produkty są wytwarzane tylko z pełnego ziarna i przygotowywane w sposób dostosowany do potrzeb niemowląt. Kaszki Holle są zdrowe i pożywne, część z nich jest bezglutenowych, ale wszytskie kaszki Holle nie zawierają cukru. Ich ogromną zaletą jest możliwość przygotowania na wiele sposobów, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko ma zapewnioną dobrze zbilansowaną dietę. Proponujemy kaszki zarówno w wersji naturalnej, jak i z dodatkami np. z bananami lub z dynią. Produkt może być podawany od 4 miesiąca życia.

 • Kaszki Nominal

  Czeska firma Nominal mało znana na naszym rynku jest producentem bezcukrowych, zdrowych produktów przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zachęcam do zakupu kaszek, maluchy je uwielbiają. Kaszki są bez dodatków smakowych, można samodzielnie dodać owoce lub podawać samą kaszkę a bazie wody lub mleka.

 • Kaszki Topfer

  Firma Topfer to niemiecki producent ekologicznych kaszek dla dzieci, mleka modyfikowanego i wysokiej jakości kosmetyków z certyfikatem eko. Firma Topfer posiada ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji artykułów ekologicznych. Wszystkie kosmetyki marki Topfer posiadają niemiecki certyfikat dla produktów naturalnych BDIH oraz są przetestowane dermatologicznie ( w testach dermatologicznych wszystkie kosmetyki osiągnęły najwyższą możliwą ocenę - bardzo dobry). Kosmetyki Topfer są wolne od syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów, nie zawieraja składników pochodzących z olejów mineralanych. Kosmetyki Topfer nie są testowane na zwierzętach. Wiele osób twierdzi, że kosmetyki Topfer to najlepsze na rynku kosmetyki dla niemowląt.

 • Kaszki Lebenswert

  Lebenswert to niemiecka firma (bliźniacza z Holle), która jest producentem ekologicznych produktów dla dzieci i niemowląt, takich jak: kaszki, obiadki, deserki  oraz mleka modyfikowanego.

 • Kaszki Sun Baby...

  Sun Baby (dawniej Baby Sun) to niemiecka firma, której produkty podlegają najsurowszym przepisom żywieniowym, wyznaczającym najwyższe standardy produkcji. Wszystkie surowce w 100% spełniają ścisłe kryteria jakościowe, są wytwarzane i kontrolowane z największą dokładnością i składają się wyłącznie z surowców uprawianych z dbałością i troską o środowisko.

 • Kaszki BIOBIM...

  JOANNUSMOLEN to holenderska firma, która  od 1982 roku zajmuje się produkcją ekologicznej  najwyższej jakości produktów.  Bogate doświadczenie, innowacyjność jak i czołowa pozycja na rynku ekologicznym w Europie zachodniej a szczególnie osobiste zaangażowanie pozwoliło stworzyć produkt wyjątkowo dobry, bezpieczny i ceniony na całym świecie.

  Flagowe produkty karmienia dla niemowląt i dzieci pod nasza marką Biobim została uznane i znalazły na stałe swoje miejsce w sklepach ekologicznych, ze zdrową żywnością na całym świecie. Biobim oferuje szeroki i kompleksowy asortyment preparatów dla niemowląt, w których nie brakuje warzyw i owoców przekąsek jak i różnych ziaren zbóż przeznaczonych dla dobrego rozwoju Twojego dziecka. Produkty są dokładnie dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka, od niemowlaka do malucha. Biobim zapewnia i gwarantuje, że nasze produkty są najlepsze dla Twojego dziecka, krok po kroku.

   

 • Kaszki MNIAM

  Kaszki i słoiczki MNIAM to wyroby produkowane na Słowacji. Wszystkie produkty MNIAM są bez cukru. Zawierają tylko naturalnie występujące cukry. Kaszki są bezmleczne.

 • Kaszki Mamuko
 • Kaszki Natural