Płyn do prania bezzapachowy do skóry wrażliwej COLOR 1,5 l Sodasan Zobacz większe

Płyn do prania bezzapachowy do skóry wrażliwej COLOR 1,5 l Sodasan

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


31,55 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Płyn do prania bezzapachowy do skóry wrażliwej firmy Sodasan przeznaczony jest do prania wszystkich rodzajów tkanin we wszystkich temperaturach z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Płyn wzbogacony jest i substancje zmiękczającą wodę.

Ma certyfikat Ecocert. Jest testowany dermatologicznie , pozbawiony enzymów i wolny od GMO.

 

Ekologiczne środki czystości SODASAN zostały stworzone jako znakomita alternatywa dla konwencjonalnych produktów do prania, sprzątania i zmywania. Są one całkowicie neutralne, zarówno dla środowiska naturalnego, jak również dla ich użytkowników. Produkty firmy SODASAN to gwarancja wysokiej jakości i wydajności dla wszystkich, dla których dbanie o środowisko naturalne jest priorytetem, a odpowiedzialność i świadomość determinują ideę, dla której warto zrobić coś więcej. Produkty SODASAN zapewniają doskonałe efekty, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w użyciu i niezwykle efektywne, a jednocześnie w minimalnym stopniu obciążają środowisko naturalne. Ich podstawę stanowią komponenty mydlane, wyprodukowane wyłącznie z naturalnych olejków roślinnych. Nie zawierają żadnych syntetycznych konserwantów, dioksyn, ani innych substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dodatkowo produkty SODASAN wspierają rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade oraz finansują zalesianie terenów. Zarówno produkty jak i cały proces produkcyjny są certyfikowane przez EcoCert, EcoGarantie, Prima Klima, Greenpeace, Vegan - niezależne, międzynarodowe organizacje certyfikujące.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do prania bezzapachowy do skóry wrażliwej COLOR 1,5 l Sodasan

Płyn do prania bezzapachowy do skóry wrażliwej COLOR 1,5 l Sodasan