Pieluszki wielorazowe

Jeśli spodziewacie się Państwo lub macie w domu niemowlę, warto zainwestować w pieluchy wielorazowe. Wielu rodziców staje przed dylematem dotyczącym rodzaju pieluszek i ich rozmiaru. W naszej ofercie polecamy szeroką ofertę pieluszek wielorazowych dla noworodka, niemowlaka oraz starszych dzieci, które stanowią ciekawą alternatywę wobec wszechobe...

Jeśli spodziewacie się Państwo lub macie w domu niemowlę, warto zainwestować w pieluchy wielorazowe. Wielu rodziców staje przed dylematem dotyczącym rodzaju pieluszek i ich rozmiaru. W naszej ofercie polecamy szeroką ofertę pieluszek wielorazowych dla noworodka, niemowlaka oraz starszych dzieci, które stanowią ciekawą alternatywę wobec wszechobecnych jednorazówek. Pieluszki wielorazowego użytku przykuwają uwagę oryginalnym wyglądem i ciekawym wzornictwem. Trudno je porównać do tradycyjnych, jednorazowych pieluch, ponieważ przypominają kolorowe, dziecięce majteczki. Poza tym, pieluchy wielorazowe dla noworodka są o wiele zdrowsze dla jego delikatnej skóry niż jednorazówki, ponieważ sztuczny materiał pieluszki nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałkiem niemowlęcia. Dzięki temu, raz na zawsze pozbędziesz się odparzeń, reakcji alergicznej czy wysypki. Proponowane pieluchy wielorazowe dla noworodka, niemowlaka czy starszego już dziecka są wykonane z oddychających, naturalnych materiałów przyjaznych maluchowi. Dodatkowo, rodzice nie muszą pamiętać o regularnych zakupach pieluch wielorazowych dla swojego noworodka. Pieluchy wielorazowe wystarczy wrzucić do pralki i wyprać. Dzięki temu, koszty ich używania są o wiele niższe niż w przypadku tradycyjnych pieluch. Ponadto, pieluszki wielorazowe można bez przeszkód wykorzystać dla drugiego dziecka nie ponosząc dodatkowych kosztów. Wielorazówki są dostępne w coraz bardziej atrakcyjnych wzorach i kolorach. Wybierając oryginalny wzór pieluszki możesz podkreślić indywidualny styl Twojego dziecka.

W tej kategorii oprócz pieluszek wielorazowych, znajdziesz pieluszki kieszonki, otulacze oraz wkłady pasujące do kieszonek i otulaczy. W wyprawce świeżo upieczonych rodziców powinny znaleźć się też maty do przewijania oraz woreczki na brudne pieluszki. Decydując się na pieluchy wielorazowe warto wybrać odpowiednie proszki i niezbędne dodatki do prania pieluszek. Muszą być one delikatne, aby nie podrażniały delikatnej niemowlęcej skóry. Asortyment w naszym sklepie będzie stale urozmaicany i powiększany, tak aby każdy rodzic znalazł najlepsze produkty dla swojego dziecka. Jeśli nie wiesz co wybrać - napisz do nas maila. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem z pieluchami wielorazowymi i ich obsługą :)

Więcej

Pieluszki wielorazowe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kieszonki i Otulacze

  Kieszonki przeznaczone na cały okres pieluchowania. Oprócz pierwszych paru m-cy gdzie potrzebne są małe kieszonki. Pieluszki dostępne są  z zapięciami na napy oraz rzeczy. Wzorów i kolorów jest sporo a ciągle będzie przybywać.

  Otulacze mają za zadanie chronić ubranko przed przemoczeniem. W środek wkłada się wybrany przez siebie rodzaj wkładu

 • Wkłady do pieluszek
  Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju wkłady do pieluszek. Różne wielkości, materiały i kształty.
 • Pieluszki tetrowe

  Pieluszki tetrowe to tzw. produkty wielokrotnego użytku, charakteryzujące się funkcjonalnością, jak również uniwersalnością, dzięki czemu coraz chętniej stosowane są przez świeżo upieczonych rodziców. Dzieje się tak za sprawą tego, że powyższe artykuły są produktami naturalnymi, wyprodukowanymi w 100 procent z delikatnej tkaniny bawełnianej, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani też zaczerwienień w kontakcie ze skórą dziecka. Pieluszki tetrowe dają tak naprawdę wiele możliwości pod względem ich zastosowania, a to za sprawą tego, że z powodzeniem można je stosować w przypadku wielorazowego pieluszkowania, czyli przewijania, ale także doskonale sprawdzą się w roli otulacza bądź też tzw. obijacza. Omawiane rodzaje pieluszek zapewniają naszemu maluszkowi zarówno wygodę, jak i komfort ich użytkowania, jak również są produktami dość chłonnymi, prostymi w zakładaniu i szybko schnącymi. Dodatkowo oferowane w naszym sklepie artykuły z opisywanej kategorii dostępne są w wielu nowoczesnych, a zarazem bardzo uroczych wzorach i kolorach.

 • Pieluszki flanelowe

  Pieluszki flanelowe to bardzo interesujące produkty wielorazowego użytku, które ze względu na wysoką chłonność doskonale sprawdzają się, jako kieszonki bądź też wkładki do otulacza. Produkty z powyższej kategorii, które to znajdują się w szerokim asortymencie naszego sklepu, dostępne są w wielu bardzo ciekawych wariantach, gdzie to różnią się od siebie nie tylko kolorami, ale również uroczymi wzorami na nich umieszczonymi. Oferowane przez nas pieluszki flanelowe charakteryzują się najwyższą jakością, która w głównej mierze wynika z tego, że są one artykułami wyprodukowanymi w 100 procent z delikatnej, a zarazem dość miękkiej i grubej tkaniny bawełnianej, która jest przyjazna dla skóry dziecka. Dodatkowo opisywane rodzaje pieluszek ze względu na swoje właściwości, a także wszechstronne zastosowanie z powodzeniem mogą być również wykorzystywane w różnych nieprzewidzianych sytuacjach np. podczas przewijania maluszka w samochodzie, dlatego też są artykułami, które warto jest posiadać zawsze, jak i wszędzie.