Ekologiczne pieluszki jednorazowe

Każdy rodzic przed pojawieniem się dziecka, zastanawia się jakie pieluszki będą najlepsze. Jeśli cenisz wysoką jakość produktów i naturalne materiały, polecamy zainwestowanie w pieluchy ekologiczne. Są zdrowsze, w porównaniu do zwykłych jednorazowych pieluch, gdyż przy ich produkcji używa się tylko naturalnych składników, takich jak skrobia kuku...

Każdy rodzic przed pojawieniem się dziecka, zastanawia się jakie pieluszki będą najlepsze. Jeśli cenisz wysoką jakość produktów i naturalne materiały, polecamy zainwestowanie w pieluchy ekologiczne. Są zdrowsze, w porównaniu do zwykłych jednorazowych pieluch, gdyż przy ich produkcji używa się tylko naturalnych składników, takich jak skrobia kukurydziana. Delikatna bawełna lub celuloza, nie podrażnia delikatnej skóry dziecka i nie powoduje odparzeń. Pieluszki ekologiczne szczególnie zalecane są dla alergików i dzieci z problemami skórnymi (takimi jak pieluszkowe zapalenie skóry czy egzema). Pieluszki ekologiczne są prawie całkowicie  biodegradowalne, a więc nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.  W naszym asortymencie znajdziecie pieluszki  szwedzkiej firmy Naty, brytyjskie Beaming Baby oraz finlandzkie Muumi. W przyszłości chcemy poszerzyć ofertę o produkty innych marek. Zachęcamy do kontaktu mailowego. Jeśli nie znaleźliście u nas określonych produktów, z chęcią je dla Was zamówimy. Inwestycja w pieluchy ekologiczne z naszego asortymentu to gwarancja zdrowa i bezpieczeństwa Państwa dzieci i niemowląt.

Więcej

Ekologiczne pieluszki jednorazowe   Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Beaming Baby

  Beaming Baby to pieluszki, akcesoria do pieluszek i cała gama produktów do naturalnej pielęgnacji dziecka. Pieluszki biodegradowalne marki Beaming Baby są jednymi z najbardziej popularnych i co wazniejsze są to pieluszki najlepiej biodegradowalne spośród dostępnych w Wielkiej Brytanii.

   

  Charlie Wynne opracował w Wielkiej Brytanii najpopularniejsze i jednocześnie najlpiej biodegradowalne pieluszki, które pomogły wielu dzieciom i rodzicom w walce z pieluszkowym zapaleniem skóry, egzemą, astmą i problemami wrażliwej skóry.

  W tych pieluszkach zdecydowanie obniżono liczbę substancji chemicznych zawartych w popularnych jednorazówkach.  Skóra dziecka lepiej oddycha. Ponagto pieluszki Baby Beaming sa całkowicie wolne od GM, a delikatny rumianek w nich zawarty koi skutecznie skórę dziecka. Warstwy chłonnej pieluszki nie wykonano z plastiku, lecz z bawełny i kukurydzy. nie narażasz więc dziecka na styczność ze szkodliwymi polikrynalami.

   

  Pieluszki są bielone tlenem, a nie chlorem. Nie zawierają: lateksu, ftalanów, barwników, perfum (delikatnie nasączone są rumiankiem i olejekiem ylang ylang), substancji nawilżających, benzoesanów, laurylosiarczanu sodowego.

 • Muumi

  Muumi to wysokiej jakości hipoalergiczne pieluszki dla niemowląt i dzieci. Nie powodują podrażnień delikatnej skóry dziecka. Zaprojektowane specjalnie dla noworodków ze specjalnym wyprofilowaniem z przodu zabezpieczającym wrażliwy pępek maluszka. Bardzo chłonne, delikatne jak bawełna. Ich miękka powierzchnia wewnętrzna wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze. Warstwa zewnętrzna przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nóżkach idealnie zapobiegają przeciekaniu zawartości. Wykonane wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Celuloza używana do produkcji wybielana jest przy użyciu tlenu a nie chloru, opatentowaną przez producenta metodą. Pieluszki Muumi Baby nie są nasączone kremem ani substancjami zapachowymi. Nie zawierają wybielaczy optycznych, lateksu, formaldehydu ani innych substancji mogących wywoływać alergię. Przebadane dermatologicznie.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji