Mleka modyfikowane

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko matki. Niestety czasami się zdarza, że z różnych przyczyn mama nie może karmić swojego maluszka lub ma zbyt mało pokarmu, aby zaspokoić jego potrzeby. W takich sytuacjach najlepiej sięgnąć po sprawdzone, wysokiej jakości mleka modyfikowane. Z powodzeniem zastępują mleko matki, jak również uzupełniają di...

Najlepszym pokarmem dla dziecka jest mleko matki. Niestety czasami się zdarza, że z różnych przyczyn mama nie może karmić swojego maluszka lub ma zbyt mało pokarmu, aby zaspokoić jego potrzeby. W takich sytuacjach najlepiej sięgnąć po sprawdzone, wysokiej jakości mleka modyfikowane. Z powodzeniem zastępują mleko matki, jak również uzupełniają dietę maluszka. Mleka dla niemowląt oferowane w naszym sklepie doskonale nadają się do przygotowywania pełnowartościowych, zdrowych posiłków dla dziecka. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z ekologicznych hodowli. Mleko, z którego są wytwarzane, pochodzi od zwierząt hodowanych na farmach biodynamicznych, gdzie panują przyjazne warunki do ich odchowu. Dzięki temu mleko pozyskiwane od nich cechuje się najwyższą jakością. Mleka dla dzieci znajdujące się w naszym asortymencie są łatwostrawne i doskonale przyswajane przez układ pokarmowy maluchów. Co więcej, są wolne od glutenu, składnika, który może być przyczyną nietolerancji i alergii pokarmowych. Nie zawierają także cukru, co jest niewątpliwą ich zaletą. Mleka dla niemowląt i dzieci znajdujące się w ofercie naszego sklepu są bogate w cenne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Są również doskonałym źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych. Posiłki przygotowywane na ich bazie są smaczne i sycące. Maluchy nimi karmione otrzymują wszystkie, niezbędne do prawidłowego rozwoju składniki. Dzieci nie grymaszą przy ich jedzeniu, z apetytem spożywają mleko, jak również kaszki na nim przyrządzane, a dzięki temu zdrowo rosną.

Więcej

Mleka modyfikowane dla dzieci i niemowląt  Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • Mleko Holle

    Mleko Holle dostępne jest w wielu zróżnicowanych wariantach, z których mogą Państwo wybrać produkt idealnie odpowiadający konkretnym potrzebom uwzględniającym wiek dziecka. Proponowane przez nas artykuły mogą być stosowane w ramach zamiennika bądź dodatku do mleka matki. Świetnie sprawdzają się nie tylko podczas karmienia maluszka butelką, ale znajdują również zastosowanie podczas przygotowywania kaszek marki Holle, które także dostępne są w naszym sklepie internetowym. Mleko nie zawiera cukru i jest produktem bezglutenowym. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mleko pochodzące od krów, jak i od kóz, które hodowane są w sprawdzonych, przyjaznych farmach. Ekologiczne produkty, które znajdują się wśród naszego bogatego asortymentu, są wyrobami spełniającymi wszelkie przepisy wymagane przez Unię Europejską. Zachęcamy do poznania naszej oferty, która obejmuje mleko bogate w wiele witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka oraz naturalne składniki pochodzące z upraw biologicznych oraz biodynamicznych.

  • Mleko Lebenswert
  • Mleko Topfer
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów