BioMaluszek powstał przede wszystkim z miłości do naszego dziecka.... :)

Wszyscy wiemy, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. W świecie pełnym chemii, sztucznych składników i dodatków do jedzenia nie jest łatwo wykarmić Malucha. Nic nie będzie juz tak dobre jak mleko Mamy. Trzeba sie dobrze postarać, żeby choć trochę dorównać Matce Naturze.

Specjaliści twierdzą, że najważniejsze są pierwsze 3 lata żywienia dziecka. Wtedy organizm małego człowieka najbardziej sie rozwija. Nie znaczy to jednak, że po 3 latach możemy odpuścić i karmić dziecko śmieciowym jedzeniem. Chodzi o to, żeby zwrócić szczególną uwagę na to co nasze dziecko je. A potem.... nadal zdrowo je odżywiać :)

Na stronie znajdują się różne produkty do jedzenia, pieluszki wielorazowe, środki chemiczne bio i produkty "domowej" roboty kilku zaprzyjaźnionych firm. Asortyment jest bardzo różny i powoli rzeczy będzie przybywać, bo mamy mnóstwo pomysłów :)   Na początek są rzeczy które sami dla siebie zamawiamy z internetu i które mamy sprawdzone. Ponadto wszystko to, co wydaje nam się ciekawe, wyjątkowe, niespotykane. Wybór na rynku jest ogromny, dlatego ciągle szukamy....

Jeśli brakuje Ci czegoś na naszej stronie, napisz do nas o tym. Mamy kontakty do wielu firm, producentów, dystrybutorów  i postaramy się spełnić każda zachciankę :) Pomysłów nigdy nie za wiele. A co kilka głów to nie jedna :)

Jesteś producentem, dystrybutorem lub samodzielnie wykonujesz ciekawe produkty? Również napisz. Chętnie nawiążemy współpracę.

Dużo czasu spędzamy, aby znaleźć produkty dobre jakościowo i w przystępnej cenie. Dlatego staramy się dotrzeć bezpośrednio do producentów lub dystrybutorów. Zdrowo nie znaczy drogo. Wystarczy trochę chęci  i proszę.... tak powstał BioMaluszek !!! :)Nasze dane:

Dane do przelewu: BioMaluszek Anna Ignaczuk, mBank, nr konta: 49 1140 2004 0000 3702 7792 3150

tel.: 502 068 418

e-mail: info@biomaluszek.pl