Kaszka bezmleczna i bezglutenowa RYŻOWA BIO od 4 mies 250g Holle Zobacz większe

Kaszka RYŻOWA bezmleczna i bezglutenowa BIO od 4 mies 250g Holle

Nowy produkt

Data ważności: 24.02.2020

Więcej szczegółów

14 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 point które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


13,25 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kaszka ryżowa firmy Holle jest przeznaczona dla niemowląt. Jest to produkt ekologiczny, w procesie wytwarzania zastosowano pełne ziarna zbóż, dzięki czemu wartości odżywcze nie są tracone podczas procesu przygotowania. Dzięki różnym możliwością przygotowania są doskonałym uzupełnieniem diety dla niemowląt. Kaszkę można przygotować zarówno na mleku, jak i na wodzie, dzięki czemu dziecko dostaje posiłek dostosowany do jego wieku i upodobań. Kaszka nie zawiera glutenu, mleka, ani cukru. Ryż stosowany w kaszkach Holle pochodzi z Włoskich upraw, gdzie są przestrzegane wszelkie standardy upraw biodynamicznych, co gwarantuje, że produkt końcowy jest w pełni ekologiczny. Bardzo istotne jest, aby kaszki zawierały witaminy i minerały, a także niezbędne aminokwasy (jest ich osiem), muszą być tworzone z pełnoziarnistego ryżu, a właśnie tak powstają kaszki Holle.

 

Skład: ekologiczna razowa mąka ryżowa*, witamina B1 (zawartość witaminy zgodna z ustawą)

*z upraw biodynamicznych

 

Produkt nie zawiera glutenu, mleka ani cukru.

Produkt rolnictwa ekologicznego jakości Demeter.

 

Data ważności: 24.02.2020

Ryż jest używany przez połowę światowej populacji jako podstawe ziarno w jadłospisie. Uprawa ryżu na wielowiekową tradycję. Należy pamiętać, że tylko ryż pełnoziarnisty zawiera wszystkie osiem niezbędnych aminokwasów oraz witaminy lub minerały. Firma Holle do produkcji swoich kaszek ryżowych używa ryżu uprawianego we Włoszech według standardów rolnictwa biodynamicznego.

Opinie

Napisz opinię

Kaszka RYŻOWA bezmleczna i bezglutenowa BIO od 4 mies 250g Holle

Kaszka RYŻOWA bezmleczna i bezglutenowa BIO od 4 mies 250g Holle

Data ważności: 24.02.2020