Mleko KOZIE następne 2 dla niemowląt od 6 mies. BIO 400g Holle Zobacz większe

Mleko KOZIE dla niemowląt BIO następne 2 od 6 mies. 400g Holle

Nowy produkt

 

Produkt na zamówienie. Czas realizacji 3-5 dni roboczych (pod warunkiem dostępności u dystrybutora)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


49,70 zł brutto

brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  Stosowanie: do zastosowania po zakończeniu karmienia piersią, po zakończeniu stosowania ekologicznego mleka początkowego Holle 1 lub zamiast każdego innego mleka następnego.  Składnik urozmaiconej diety składającej się z pokarmów w butelce i kaszek.
   
   

Składniki: pełne mleko kozie w proszku*, maltodekstryna*, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy, rzepakowy i słonecznikowy), skrobia*, Cytrynian sodu, witamina C, węglan wapnia, L-tryptofan, L-cysteina, mleczan żelaza, L-izoleucyna, witamina E, siarczan cynku, D-pantotenian wapnia, niacyna, siarczan miedzi, witamina A, witamina B1, witamina B2, witamina B6, siarczan manganu, jodan potasu, kwas foliowy, witamina K1, selenian sodu, biotyna, witamina D, witamina B12
*z upraw biologicznych

 

Ekologiczne mleko następne  na bazie mleka koziego Holle 2 składa się w ponad 99% ze składników pochodzących z upraw biologicznych, np. ekologicznego pełnego mleka koziego.

 

Karmienie piersią jest najlepszą metodą karmienia niemowlaka. Mleko następne 2 nadaje się do karmienia niemowląt w wieku powyżej 6 miesięcy. Jest ono tylko jednym z elementów diety uzupełniającej i nie może być stosowane w zastępstwie mleka matki podczas pierwszych 6 miesięcy życia.

Decyzja o rozpoczęciu stosowania diety uzupełniającej już w pierwszych 6 miesiącach życia powinna zostać podjęta wyłącznie na zalecenie niezależnych specjalistów ds. opieki zdrowotnej oraz z uwzględnieniem wymagań dotyczących wzrostu oraz rozwoju Państwa dziecka.

Ekologiczne mleko następne Holle 2 na bazie mleka koziego jest odpowiednie dla niemowląt od 6. miesiąca życia, jeżeli już podawany jest przynajmniej jeden posiłek uzupełniający na dzień. Stanowi ono dobrą alternatywę dla mleka następnego na bazie mleka krowiego.

 

Data ważności: 30.05.2018

Opinie

Napisz opinię

Mleko KOZIE dla niemowląt BIO następne 2 od 6 mies. 400g Holle

Mleko KOZIE dla niemowląt BIO następne 2 od 6 mies. 400g Holle

 

Produkt na zamówienie. Czas realizacji 3-5 dni roboczych (pod warunkiem dostępności u dystrybutora)