Obniżka! Ekologiczne pieluszki jednorazowe 3 Midi 5-8 kg 50 szt Muumi Zobacz większe

WYPRZEDAŻ Ekologiczne pieluszki jednorazowe 3 Midi 5-8 kg 50 szt Muumi

Nowy produkt

3 Przedmioty

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


70,00 zł brutto

-10,00 zł

80,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

 MUUMI 3 Midi - hipoalergiczne i ekologiczne pieluszki jednorazowe.

 

Odpowiednie dla dzieci o wadze 5 - 8 kg

Opakowanie zawiera 50 pieluszek

 

 

Wysokiej jakości hipoalergiczne pieluszki dla niemowląt i dzieci. Nie powodują podrażnień delikatnej skóry dziecka. Zaprojektowane specjalnie dla noworodków ze specjalnym wyprofilowaniem z przodu zabezpieczającym wrażliwy pępek maluszka. Bardzo chłonne, delikatne jak bawełna. Ich miękka powierzchnia wewnętrzna wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze. Warstwa zewnętrzna przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nóżkach idealnie zapobiegają przeciekaniu zawartości. Wykonane wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Celuloza używana do produkcji wybielana jest przy użyciu tlenu a nie chloru, opatentowaną przez producenta metodą. Pieluszki Muumi Baby nie są nasączone kremem ani substancjami zapachowymi. Nie zawierają wybielaczy optycznych, lateksu, formaldehydu ani innych substancji mogących wywoływać alergię. Przebadane dermatologicznie.

 

Doskonałe własności hipoalergiczne pieluszek Muumi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację. Wyprodukowane w Finlandii z najwyższą dbałością o środowisko naturalne.Ekologiczne walory produktów Muumi Baby potwierdzone są certyfikatem Nordic Swan zapewniającym o kryteriach jakości i dbałości o zdrowie oraz środowisko, wyższych od unijnego certyfikatu ekologicznego EU Ecolabel. Wybierając ten produkt rodzice mają pewność, że ich pociechy będą nie tylko zdrowe i szczęśliwe ale również będą żyły w czystszym i zdrowszym środowisku.

 

Opakowanie pieluszek Muumi wykonane jest z materiału ulegającego biodegradacji i może być wykorzystane ponownie jako worek na odpady biodegradowalne.

 

 

Opinie

Napisz opinię

WYPRZEDAŻ Ekologiczne pieluszki jednorazowe 3 Midi 5-8 kg 50 szt Muumi

WYPRZEDAŻ Ekologiczne pieluszki jednorazowe 3 Midi 5-8 kg 50 szt Muumi