Ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe 5 Maxi 7-15 kg 22 szt Muumi Zobacz większe

Ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe 5 Maxi 7-15 kg 22 szt Muumi

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


50,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MUUMI 5+ Maxi - hipoalergiczne i ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe.

 

Odpowiednie dla dzieci o wadze 7 - 15 kg

Opakowanie zawiera 22 szt.

 

 

Wysokiej jakości hipoalergiczne pieluchomajtki dla dzieci. Nie powodują podrażnień delikatnej skóry dziecka. Bardzo chłonne, delikatne jak bawełna. Ich miękka powierzchnia wewnętrzna wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze. Warstwa zewnętrzna przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nóżkach idealnie zapobiegają przeciekaniu zawartości. Wykonane wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Celuloza używana do produkcji wybielana jest przy użyciu tlenu a nie chloru, opatentowaną przez producenta metodą.

Pieluchomajtki Muumi Baby nie są nasączone kremem ani substancjami zapachowymi. Nie zawierają wybielaczy optycznych, lateksu, formaldehydu ani innych substancji mogących wywoływać alergię. Przebadane dermatologicznie.

Doskonałe własności hipoalergiczne pieluchomajtek i pieluszek Muumi Baby są efektem wieloletniej współpracy producenta z fińską Organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) co potwierdza certyfikat przyznany przez tę organizację

 

Wyprodukowane w Finlandii z najwyższą dbałością o środowisko naturalne. Ekologiczne walory produktów Muumi Baby potwierdzone są certyfikatem Nordic Swan zapewniającym o kryteriach jakości i dbałości o zdrowie oraz środowisko, wyższych od unijnego certyfikatu ekologicznego EU Ecolabel. Wybierając ten produkt rodzice mają pewność, że ich pociechy będą nie tylko zdrowe i szczęśliwe ale również będą żyły w czystszym i zdrowszym środowisku.

 

Opakowanie pieluchomajtek Muumi wykonane z materiału ulegającego biodegradacji może być wykorzystane ponownie jako worek na odpady biodegradowalne.

 

 

UWAGA:

Dla uniknięcia ryzyka uduszenia, torbę oraz nowe i zużyte pieluchomajtki należy przechowywać w miejscu niedostępnym da dzieci. Nie używać pieluchomajtek uszkodzonych.

Opinie

Napisz opinię

Ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe 5 Maxi 7-15 kg 22 szt Muumi

Ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe 5 Maxi 7-15 kg 22 szt Muumi