Ekologiczne jednorazowe śliniaczki 20 szt.  Naty Zobacz większe

Ekologiczne jednorazowe śliniaczki 20 szt. Naty

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


22,60 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Śliniaczki NATY są wykonane na bazie materiałów naturalnych, biodegradowalnych, pozbawione od tworzyw sztucznych.Wkład jest wykonany z pulpy drzewnej, a zamiast sztucznego tworzywa, folie wykonane są na bazie kukurydzy. Folia zachowuje naturalne właściwości oddychające, tworząc biologiczną barierę przeciw wilgoci. Śliniaki należy wyrzucać do pojemnika z odpadami, nie do toalety.

 

Firma Naty została założona w roku 1994 przez Marlene Sandberg, która do dziś jest dyrektorem generalnym firmy. Zaniepokojona ogromną ilością odpadów, które stanowią jednorazowe pieluszki, postanowiła zacząć stanowczo temu przeciwdziałać. Po kilku latach wytrwałej pracy, nieustannych badań i budowania sieci przedsiębiorstw o podobnych celach, stworzyła własną unikalną linię pieluch „Naty by Nature Babycare”.
Są to produkty najwyższej jakości, a tym, co odróżnia je od pieluszek wiodących światowych producentów, jest wykorzystanie naturalnych, odnawialnych i w pełni biodegradowalnych surowców.

Opinie

Napisz opinię

Ekologiczne jednorazowe śliniaczki 20 szt.  Naty

Ekologiczne jednorazowe śliniaczki 20 szt. Naty