Płyn do mycia LAKTATORÓW I AKCESORIÓW 473 ml  Frendly Organic Zobacz większe

Płyn do mycia LAKTATORÓW I AKCESORIÓW 473 ml Frendly Organic

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


24,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Specjalnie zaprojektowana formuła na bazie aktywnych składników roślinnych do bezpiecznie i skutecznego czyszczenia laktatorów i akcesoriów. Łatwo się spłukuje, nie pozostawia plam lub pozostałości. Łagodny dla skóry. Testowany dermatologicznie, hipoalergiczny.

 

SPOSÓB UŻYCIA: dodaj bezpośrednio do miski z ciepłą wodą. Umyj laktator i akcesoria. Dokładnie spłucz obfitą ilości wody. Produkt wysoko skoncentrowany 5ml na 5litrów wody. Całkowicie wolny od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate), parabenów, alkoholu, fosforanów, substancji zapachowych i barwników. SKŁADNIKI: oczyszczona woda, środki powierzchniowo czynne na bazie roślinnych składników (5-15% anionowe, 5-15% amphoteric, <5% niejonowe), 2-fenoksyetanolu, methylisothiazolinone. Nie zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulfate) i SLES (Sodium Laureth Sulfate).

 

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA: Wykonane z odnawialnych / przyjaznych dla środowiska składników. Produkt ulegające biodegradacji. Butelka jak i korek może być poddawana recyklingowi. Nie testowany na zwierzętach.

 

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę.

 

INSTRUKACJA BEZPIECZEŃSTWA: W razie koniecz-ności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Umyć dokładnie po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Zawiera 2-methyl-2H-isothiazol-3-one. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Data i numer produkcji znajduje się na opakowaniu. NAJLEPIEJ ZUŻYĆ: 24 m-ce od Otwarcia. OBJĘTOŚĆ NETTO: 473ml. Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych przez Friendly Organic, LLC. 821 N.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do mycia LAKTATORÓW I AKCESORIÓW 473 ml  Frendly Organic

Płyn do mycia LAKTATORÓW I AKCESORIÓW 473 ml Frendly Organic