Płyn do czyszczenia na bazie octu 1 l Sodasan Zobacz większe

Płyn do czyszczenia na bazie octu 1 l Sodasan

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 point które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


17,45 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki. Idealnie wiąże przykre zapachy.

Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach, szczególnie jest przydatny w towarzystwie twardej wody.

Zawiera ocet ekologiczny. Nie posiada koloru, zapachu ani konserwantów.

 

Sposób użycia: 100ml na 10 litrów wody.

 

Skład: >30% woda, 15-30%ocet ekologiczny*, <5% cukrowe związki powierzchniowo czynne, kwasek cytrynowy

 

pH: 2,0 – 3,0

 

Uwaga: chronić przed dziećmi. W razie kontaktu z oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza.

 

 

Ekologiczne środki czystości SODASAN zostały stworzone jako znakomita alternatywa dla konwencjonalnych produktów do prania, sprzątania i zmywania. Są one całkowicie neutralne, zarówno dla środowiska naturalnego, jak również dla ich użytkowników. Produkty firmy SODASAN to gwarancja wysokiej jakości i wydajności dla wszystkich, dla których dbanie o środowisko naturalne jest priorytetem, a odpowiedzialność i świadomość determinują ideę, dla której warto zrobić coś więcej. Produkty SODASAN zapewniają doskonałe efekty, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w użyciu i niezwykle efektywne, a jednocześnie w minimalnym stopniu obciążają środowisko naturalne. Ich podstawę stanowią komponenty mydlane, wyprodukowane wyłącznie z naturalnych olejków roślinnych. Nie zawierają żadnych syntetycznych konserwantów, dioksyn, ani innych substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dodatkowo produkty SODASAN wspierają rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade oraz finansują zalesianie terenów. Zarówno produkty jak i cały proces produkcyjny są certyfikowane przez EcoCert, EcoGarantie, Prima Klima, Greenpeace, Vegan - niezależne, międzynarodowe organizacje certyfikujące.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do czyszczenia na bazie octu 1 l Sodasan

Płyn do czyszczenia na bazie octu 1 l Sodasan