Proszek do prania SENSITIV 5 kg Sodasan Zobacz większe

Proszek do prania COMFORT SENSITIV 1,2 kg Sodasan

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


38,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Proszek do prania SENSITIV firmy Sodosan pozbawiony jest perfum. Ekologiczny proszek do prania przeznaczony do prania ubrań osób o delikatnej oraz wrażliwej skórze, podatnej na podrażeninia i reakcje alergiczne. Idealnie nadaje się do prania ubranek dla niemowąt i dzieci.  Antyalergiczny, testowany dermatologicznie, wyprodukowany na bazie wysokiej jakości ekologicznego mydła, pozbawiony olejków eteryczny, dodatków zapachowych, wybielaczy optycznych, wolny od GMO i enzymów.  Przezaczony do prania tkanin białych i kolorowych z wyjątkiem wełny i jedwabiu.  Nadaje się do prania w każdej temperaturze. Do prania można dodatkowy stosować wybielacz Oxygen Bleach.

 

Skład: >50% ekologiczne mydło roślinne jako substancja myjąca aktywna, 10 – 30% soda jako ług służący do czyszczenia oraz do wiązania wapnia, 10 – 30% krzemiany zapobiegające zanikaniu kolorów i jako ochrona przeciwkorozyjna, 5 – 10% polimeryczne związki białkowe zwiększające skuteczność piorącą oraz zmiękczające wodę, 2 – 5% cytryniany szybko wiążące związki wapienne w chłodnej wodzie.

Ekologiczne środki czystości SODASAN zostały stworzone jako znakomita alternatywa dla konwencjonalnych produktów do prania, sprzątania i zmywania. Są one całkowicie neutralne, zarówno dla środowiska naturalnego, jak również dla ich użytkowników. Produkty firmy SODASAN to gwarancja wysokiej jakości i wydajności dla wszystkich, dla których dbanie o środowisko naturalne jest priorytetem, a odpowiedzialność i świadomość determinują ideę, dla której warto zrobić coś więcej. Produkty SODASAN zapewniają doskonałe efekty, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Są łatwe w użyciu i niezwykle efektywne, a jednocześnie w minimalnym stopniu obciążają środowisko naturalne. Ich podstawę stanowią komponenty mydlane, wyprodukowane wyłącznie z naturalnych olejków roślinnych. Nie zawierają żadnych syntetycznych konserwantów, dioksyn, ani innych substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Dodatkowo produkty SODASAN wspierają rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade oraz finansują zalesianie terenów. Zarówno produkty jak i cały proces produkcyjny są certyfikowane przez EcoCert, EcoGarantie, Prima Klima, Greenpeace, Vegan - niezależne, międzynarodowe organizacje certyfikujące.

Opinie

Napisz opinię

Proszek do prania COMFORT SENSITIV 1,2 kg Sodasan

Proszek do prania COMFORT SENSITIV 1,2 kg Sodasan